Wisła Steblewo

03.04.1994

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:
Drużyna „Wisła” Steblewo została założona w 1974 roku jako LZS- Ludowy Zespół Sportowy, w latach 90-tych przestał działać i w 1994 roku został reaktywowany z inicjatywy młodzieży, która kochała grać w piłkę. Od Gminy Suchy Dąb drużyna dostała do dyspozycji 2 hektary gruntu w centrum wsi, z którego dzięki zaangażowaniu lokalnej ludności zostało zrobione jak na nasze realia piękne boisko. Po trzech latach gry w klasie „B” uzyskaliśmy awans do „A” klasy grupy II. Oprócz meczów mistrzowskich, rozgrywanych jest dużo sparingów i turnieji, w których odnosimy liczne sukcesy. Na mecze drużyny przychodzi liczne grono kibiców, dla których niejednokrotnie jest to jedyna rozrywka w sobotnie i niedzielne popołudnia. Dzięki pomocy finansowej Gminy Suchy Dąb, drobnych sponsorów i pracy społecznej grupy ludzi związanej z drużyną, „Wisła” jest do dzisiaj. Drużyna juniorów rocznika 2006 została założona w 2013 roku przez prezesa drużyny Michała Ziewiec, który od lat wspiera prowadzi oraz współfinansuje drużynę seniorów jak również juniorów. Swoim zaangażowaniem daje wspaniały przykład innym jak można pogodzić obowiązki oraz pasje jaką bez wątpienia jest piłka nożna.
Wiadomości (utwórz nową)